Feladatok:

  • bér- tb számfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • bérekhez, betegségi és anyasági ellátásokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
  • kapcsolattartás ügyfelekkel;
  • kapcsolattartás hatóságokkal;
  • tanácsadási feladatok ellátása bér- és társadalombiztosítási ellátások számfejtését érintő kérdésekben;
  • együttműködés a 12-14 fős csapat tagjaival és a társcsoportokkal.

Pályázati feltételek:

  • szakirányú végzettség,
  • jogszabályok naprakész ismerete;
  • felhasználói szintű Word és Excel ismeret;
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • önállóság;
  • precíz munkavégzés;
  • legalább 1 éves tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás;
  • nagyvállalati, banki, és/vagy szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat
  • OPUS, UNIT4 Munkaügy rendszerek ismerete.

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzések biztosítása;
  • többféle iparág megismerésének lehetősége;
  • modern irodai környezet, könnyű megközelíthetőség;
  • lendületes csapat.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest