HANSA-KONTAKT KFT.

A Hansa-Kontakt Kft. szegedi központjába munkatársat keresünk.

Feladatok:

    • teljeskörű bérszámfejtési feladatok ellátása
    • munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés
    • munkaszerződések és módosítások elkészítése
    • munkaügyi nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
    • igazolások kiállítása
    • statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
    • adatrögzítés, adatkarbantartás a bérszámfejtő programban
    • teljesítménybérek, jutalékok, pótlékok egyéb juttatások számolása és számfejtése
    • szép kártyával kapcsolatos teendők ellátása
    • társadalombiztosítási ellátások számfejtése
    • kimutatások, költségtáblák készítése
    • dokumentumok rendezése, irattározása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • felsőfokú szakirányú végzettség
    • társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
    • naprakész munkajogi, tb és adózási ismeretek
    • 3-5 éves bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
    • magas szintű MS Office ismeretek
    • NEXON program ismerete
    • megbízhatóság
    • alapos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • hosszú távú, stabil munkahely
    • igényes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6728 Szeged, Back Bernát utca

A jelentkezéshez kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!