Főzelékfaló Zrt
Budapesti vendéglátással foglalkozó cég keres munkatársat központi irodájába:

Feladatok:

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Napi bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Teljes körű bérszámfejtés, járulékbevallás
  • OEP bevallások, statisztikák elkészítése, adatszolgáltatás
  • Ügyvezetők munkájának támogatása
  • Munkához kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a telephelyekkel, munkavállalókkal és a hivatalos szervekkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú (Bér és TB ügyintéző vagy egyéb kapcsolódó) végzettség
  • Naprakész szakmai ismeretek: Munka törvénykönyve, TB-jogszabályok, Adózási ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett 3 – 5 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes bérezés
  • Barátságos légkör
  • Stabil munkalehetőség
  • Munkaidő: H-P-ig napi 8 óra, plusz 30 perc ebédidő

Milyen dokumentumokat vár a jelentkezőktől?:

  • Részletes önéletrajz (születési idő, családi állapot stb.)
  • Előző munkáltatók pontos megnevezése, elérhetősége
  • Munkáltatói ajánlólevél
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • Szakmai végzettségek bizonyítványai
  • Bérigény megjelölése

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Fehér út 10.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát!