Grafton Recruitment

Bérszámfejtő (pályakezdő, junior és tapasztalt) (1-7-41656/PR)

Feladatok:

Bérszámfejtők és bérszámfejteni vágyó pályakezdők figyelem!
Szolgáltató ügyfelünk bővülés miatt új bérszámfejtési csapatot toboroz ahol szükség lesz sok, lelkes kollégára. Itt a lehetőség, hogy együtt kezdjetek, összekovácsolódjatok és egy jó kis csapatot alkossatok.

Feladatok a tapasztalattól függően fognak alakulni:

- ügyfelekkel kapcsolattartás
- bérszámfejtés, TB ügyintézés
- cafeteria ügyintézés
- munkavállalók ki-be léptetése
- riportkészítés
- szakmai tanácsadás

Elvárások:

- folyamatban lévő vagy befejezett bér- Tb ügyintézői végzettség vagy gazdasági diploma
- szakmai tapasztalat előny
- társalgási szintű angol nyelvtudás (főleg írásban de szóban is kell majd használni)
- Nexon ismeret előny

Amit a megbízónk kínál:

- jelenleg van lehetőség a teljes otthoni munkavégzésre de később is várható kb 2 nap/hét
- hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
- változatos és kihívást jelentő feladatok
- modern irodaház nagyon jó megközelíthetőséggel
- túlórák kifizetése
- egy extra szabadnap
- dolgozói kedvezmények (étterem, sportolás)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.