Bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző (8206)

bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző munkatársat keresünk!

Szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol szakmailag fejlődhetsz, jófejek a munkatársak és a főnököd, rugalmas a munkarended, biztosítanak számodra  kávét, teát, ásványvizet, gyümölcsöt, és szakmailag elismernek és megbecsülnek?

Ha a válaszod igen, akkor köztük a helyed, és jelentkezz az alábbi pozícióra!

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű bérszámfejtés, tb ügyintézés (nem kifizetőhely), ehhez kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki- és beléptetéséhez kapcsolódó munkaügyi adminisztráció
  • Munkaviszony létesítésével és megszűnésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Munkaszerződések és mellékleteinek elkészítése, munkaszerződés módosítások elkészítése
  • Munkáltatói igazolások kiadása, törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, HR kimutatások előkészítése és statisztikák készítése a hatóságok, a menedzsment felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség
  • Legalább 1-3 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel, Word)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Nexon bérprogram ismerete

Amit nyújtunk:

  • Attraktív bércsomag (alapbér és cafetéria)
  • Jutalom és teljesítmény alapú bérkiegészítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség tapasztalt munkatársaink támogatásával
  • Biztos, stabil munkahely, növekvő ügyfélszám
  • Heti 30 órás részmunkaidő, rugalmas munkarend, korlátozottan home office lehetőség
  • Fiatalos, közvetlen csapat, családias munkakörnyezet, támogató vezetőség
  • Ingyenes, cég által térített parkolási lehetőség (Lurdy ház)
  • Bejárási költség térítés

Cégnév: Karrierjob.hu