Prohuman állás

Feladatok:

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • A kapott munkaidőadatok ellenőrzése
  • Hóközi, hóvégi munkabérek számfejtése
  • A kifizetendő járandóságok bankszámlára utalásának előkészítése, továbbítása a pénzügy felé
  • Letiltások kezelése
  • Munkáltatói és egyéb igazolásokat kiadása a munkavállalók részére

Elvárások:

  • Szakirányú, legalább középfokú szakképesítés
  • 2-3 év teljes körű bérszámfejtési tapasztalat
  • Felhasználói szintű Excel ismeret (nem elég a „használtam már”)
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Szakmaszeretet

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan növekvő, stabil vállalati háttér
  • Bejelentett, hosszútávon tervezhető munkaviszony
  • Jól felszerelt, igényes munkakörnyezet
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bónusz, cafetéria juttatások
  • Csapatépítő programok