Több évtizedes múltra visszatekintő szállodalánc megbízásából keresünk önálló munkavégzéssel dolgozni tudó, pontos, dinamikus, munkatársat rész, vagy teljes munkaidőbe az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő, munkaügyi előadó

Elvárások:

  • Munkaügyi, Bérszámfejtő képesítés,
  • Naprakész munkajogi, adózási, ismeretek,
  • Magabiztos MS Office (Word, Excel) ismeret,
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Referenciával igazolt szakmai tapasztalat,
  • Pénzügyi, számviteli gyakorlat

Feladatok:

  • Havi és hó közi munkabérek (havi bér, túlóra pótlékok) elszámolása, bérszámfejtése,
  • Béren kívüli juttatások ügyintézése,
  • Adó- és járulékbevallások, adatszolgáltatások elkészítése,
  • Személyügyi adminisztráció naprakész vezetése,
  • Munkaviszony létesítésével, illetve megszüntetésével összefüggő dokumentáció elkészítése, feladatok elvégzése,,
  • Munkáltatói igazolások kiállítása,
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, vonatkozó jogszabályi előírások teljesítése. (pl. 08-as bevallás, T1041),
  • Statisztikák készítése,
  • Munkavállalókkal kapcsolatos dokumentumok kitöltése, kiadása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Utazási költségtérítés,
  • Kedvezményes üdülési lehetőség

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY