WORK FORCE KFT.

Kik vagyunk?

A Work Force 18 éve meghatározó szereplője a munkaerő kölcsönzési és közvetítési iparágnak. Célunk, hogy regionális jelentőségű holisztikus HR szolgáltatókká váljunk. Büszkék vagyunk komplex HR megoldásokat nyújtó szerepkörünkre. Országszerte 8 irodával rendelkezünk és 300 ügyfél számára biztosítjuk a megfelelő munkaerő rendelkezésre állását. Megbízóink között termelő- és gyártó cégek, valamint a szolgáltató szektorban működő vállalatok egyaránt megtalálhatóak.

2011-ben a Work Force-t beválasztották a TOP 5 munkaerő kölcsönző cég sorába, 2017-ben elindítottuk határon túli toborzási üzletágunkat is. Közel 100 fős központi irodánkban tehetséges és agilis fiatalok dolgoznak, akik ötleteikkel, fejlesztési javaslataikkal motiváló, inspiratív környezetet biztosítanak. Fontos számunkra a társadalmi felelősségvállalás: szeretünk tenni a természetért, gyerekkórházak és a sport elkötelezett támogatói vagyunk.

Kulcsszavunk: ’Megfelelő embert a megfelelő helyre’

Gőzerővel keressük Bérszámfejtő kollégánkat

Bérszámfejtő munkatárs

Ezek a feladatok várnak Rád:

Amiben számítunk a segítségedre:

  • Bérszámfejtési feladatok önálló elvégzése;
  • Munkaügyhöz, bérszámfejtéshez-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése és aktualizálása;
  • Belső adatszolgáltatások rendszeres és eseti készítése;
  • Folyamatos együttműködés a kirendeltségvezetőkkel, projektvezetőkkel;
  • Munkáltatói igazolások elkészítése, a letiltások kezelése;
  • A jogszabályi változások követése.

Az álláshoz tartozó elvárások

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel legalább középfokú releváns végzettséggel,
  • rendelkezel NexonBér bérszámfejtő program használatában szerzett tapasztalattal (ez nem előny, hanem elvárás!),
  • rendelkezel minimum 2 év bérszámfejtési tapasztalattal.

Amit nyújtunk

Mit kínálunk:

  • Munkavégzéshez szükséges mobiltelefon, laptop,
  • választható cafeteria rendszer,
  • home office lehetőség (3 nap személyes jelenlét 2 nap homeoffice heti arányban),
  • fiatalos és modern irodai környezet, áprilistól új irodaházban Újpesten,
  • a születésnapod hetén +1 szabadnap,
  • értékeljük véleményedet és fejlesztő javaslataidat, az innováció nálunk kulcsfontosságú.

Munkavégzés helye: Budapest

Bízunk benne, hogy hamarosan megtalálunk és csapatunk lelkes tagja leszel!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Work Force Kft.