E.H.C.S. a.s.

Bérszámfejtő - ETO Futball Kft.

Főbb feladatok, munkák:

Az ETO Futball Kft. gyakorlattal rendelekező bérszámfejtőt keres teljes állásban.

Feladatok:
  • Teljes körű bérszámfejtés
  • Bér/munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Havi jelentések, adatszolgáltatások elkészítése
  • Ki-és beléptetés dokumentálásában való részvétel
  • Statisztikák készítése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel) magabiztos használata
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: E.H.C.S. a.s.