A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Saját csapatunk bővítése céljából munkatársat keresünk

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

munkatárs pozícióba

A munkakör jellegéből adódóan olyan kollégát keresünk, aki munkájában nagyfokú dinamizmus mellett tud maximális precizitással dolgozni és kellően elhivatott szakmája kihívásai iránt, valamint nagyfokú ismerettel rendelkezik BABÉR bérprogram használatában!

Feladatok:

  • Különböző partnercégek munkavállalóinak teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos bérügyintézés
  • Utalások, levonások kezelése (bírósági letiltás, adóelőleg, járulékok stb.)
  • Munkaügyi adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • Kapcsolattartás a telephelyekkel, munkavállalókkal és hivatalokkal
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás (kimutatások, statisztikák, bevallások)
  • Tb kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása és kifizetése (táppénz, CSED, GYED, üzemi balesetek)
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, bérszámfejtő és TB képesítés
  • BABÉR bérszámfejtő program ismerete, használatában szerzett nagyfokú jártasság
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi, (adózási) ismeretek
  • Önállóság, munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Excel ismerete)
  • Előnyt jelenthet a min. 2 éves bérszámfejtői gyakorlat

Egyéb

  • Kifejezetten hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttér, támogató környezet
  • Dinamikus, fiatalos csapat, egyben jó hangulatú, családias légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesmunkaidős pozíció
  • Belvárosi iroda (Budapest 6. kerület)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát bérigényének feltüntetésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.