Bérszámfejtő és TB ügyintéző kollegát keresünk

Feladatok

  • Havi rendszeres bérszámfejtés
  • Bérpótlékok, egyéb juttatások számfejtése
  • Havi bérlisták átadása szerzõdés szerinti idõpontban
  • Havi bérfizetési listák átadása papíron vagy csoportos átutalás esetén a bank szerint igényelt adatszerkezetben
  • Jövedelmek, járulékok elektronikus adatszolgáltatása

Elvárások

  • Rendelkezel szakirányú képesítéssel
  • Már rendelkezel legalább 1-2 év szakmai tapasztalattal
  • Ismerettel rendelkezel a munka törvénykönyvéről, személyi jövedelemadóról és a járulékokról
  • Ismered a külföldi munkavállalók foglalkoztatását
  • Ismered az egyszerűsített foglalkoztatást
  • Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni és szeretnél lépést tartani a változó szakmai kihívásokkal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (ms excel, word)
  • Pontosan és megbízhatóan dolgozol

Előnyök

  • magabiztosan beszélsz és írsz angol nyelven

Amit kínálunk

  • Kis létszámú fiatalos csapat
  • Önálló munkavégzés
  • Támogató, segítő hozzáállás
  • Versenyképes jövedelem

Leírás

Bérszámfejtő és TB ügyintéző kollegát keresünk Megbízónk részére.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Karrier Job