A JOST világszerte vezető pozíciót tölt be a teher- és haszongépjármű ipar alkatrészgyártásának piacán. A vállalat újító termékeinek és globális jelenlétének köszönhetően világszerte nagy hírnévre tett szert a beszállítói, a vevői és a munkatársai körében. Legyen Ön is részese a JOSTcsapatának, amellyel a vevőinket immár több mint 60 éve rugalmasan és megoldásra irányuló szakértelemmel szolgáljuk ki.Legyen fontos pillére nemzetközi konszernünknek, és
inspirálja Önt is a sokrétű juttatási rendszerünk, első osztályú karrierlehetőségeink és egy piacvezető hagyományőrző vállalat nyújtotta biztonság.

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Elvárások:

  • Középfokú bérszámfejtő és tb ügyintézői képesítés
  • Nexon bérszámfejtő programban szerzett tapasztalat
  • Közép-/nagyvállalati bérszámfejtői tapasztalat
  • Átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó tb- és adójogszabályok ismerete
  • Számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)
  • Precíz, megbízható, önálló, rugalmas, terhelhető személyiség

Amit kínálunk:

    Családias munkahelyi légkör egy nemzetközi multinacionális vállalkozásnál, professzionális és inspiráló munkatársi csapat, izgalmas és kihívást jelentő feladatok, nagyfokú mozgástér és önálló felelősség, versenyképes juttatási csomag, oktatásokképzések, sportprogramok, vállalati rendezvények.

Feladatok:

  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézése
  • Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés
  • Betegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatala
  • Béren kívüli juttatás intézése, havi elszámolása, utalása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, részvétel munkaügyi nyilvántartások vezetésében
  • Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)
  • Személyi ügyekkel/költségekkel kapcsolatos kimutatások készítése
  • Egyéb munkaügyi ügyintézés, kapcsolattartás

Munkavégzés helye:

Veszprém, 8200 Henger utca 1.

Ha a pályázat felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez regisztrálnia kell a 'Jelentkezem' gombra kattintva. Kérjük, töltse fel önéletrajzát, valamint motivációs levelét bérigény megjelölésével.

Jost Hungária Kft. 8200 Veszprém Henger u. 1 www.jost-world.com www.jost-hungaria.com