Feladatok:

  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése,
  • Bérelszámolás, bérszámfejtés, ezzel kapcsolatos utalások intézése,
  • Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés,
  • Betegállományok, ellátások számfejtése, TB határozatok meghozatala,
  • Munkavállalók beléptetésének és kiléptetésének intézése, dokumentumok kezelése,
  • Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával,
  • Letiltások, családi- adó és személyi kedvezmények rögzítése,
  • Munkáltatói igazolások kitöltése,
  • Jelenléti ívek összesítése,
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása,
  • Pótlékok meghatározása és elszámolása,
  • Havi adó-és járulék bevallások elkészítése,
  • Kapcsolattartás a munkaügyi adminisztrátorokkal valamint az állami szervekkel, hivatalokkal,
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP).

Elvárások:

  • Minimum 3 éves bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • TB ügyintézői képesítés,
  • A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete (munkajogi és TB),
  • Jó kommunikációs készség és határozottság,
  • Magas szintű precizitás,
  • Felelősségteljes, határidő-érzékeny, megbízható munkavégzés,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • NEXON bérprogram ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges laptop, telefon,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest