Szeretnél egy jókedvű szakmai csapat tagja lenni? Mindemellett, szívesen dolgoznál izgalmas és felelősségteljes projekteken, amelyek megfelelő szakmai kihívást és prominens ügyfelekkel való együttműködést biztosítanának a számodra, többféle iparág megismerésének lehetőségével? Akkor jó helyen jársz! Jelentkezz a TMF Group

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

pozíciójára és építsd karriered az iparág egyik globális piacvezető szolgáltatójánál teljes munkaidőben, akár Home office-ból is!

A TMF Group-ról

A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi vállalatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 80 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 7000 főt. Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten meghatározó pozíciót betöltve a szektorban.

Milyen képességekkel kell rendelkezned?

  • Szakirányú végzettség;
  • Minimum 1-2 év gyakorlat;
  • TB és adójogszabályok naprakész ismerete;
  • Excel ismeret;
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • Önállóság és precíz munkavégzés;

Milyen képességeid számítanak előnynek?

  • NEXON rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás

Milyen feladatok várnak?

  • Bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok teljes körű ellátása nemzetközi ügyfélkör részére a magyar jogszabályok alapján;
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és a hatóságokkal;

Mit nyújt a TMF a számodra?

  • Tanulási lehetőségek: lehetőséged lesz nagy tapasztalattal rendelkező kollégáktól tanulni, valamint különféle ügyfelek igényei alapján dolgozni. Továbbá a cég kiemelkedő továbbképzési programot biztosít minden alkalmazotta számára.
  • Értékközpontú munkakörnyezet: kellemes munkakörnyezet vár rád, amely a tiszteleten és az integritáson alapul, melyet mind a kollégáidtól, mind a vezetői csoporttól megkapsz majd.
  • Csapatmunka: Olyan munkakörnyezetet biztosítunk, ahol tanulunk a hibáinkból és közösen dolgozunk a vállalati folyamatok folyamatos fejlesztésén.
  • Modern irodai környezet: Jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozunk a panorámás Duna Towerben.
  • Távmunka/home office lehetőség (Covid után is)
  • Rugalmas munkaidő
  • Ingyenes angol nyelvoktatás
  • Cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1138 BUDAPEST, NÉPFÜRDŐ utca 22.. B. ÉP. 13. EM.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: TMF MAGYARORSZÁG KFT.