Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.
Munkatársat keresünk

Bérszámfejtő és társadalombiztosítási ügyintéző

pozícióba.
A gudensbergi (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 5000 munkavállalót foglalkoztat 8 országban, 42 telephelyen. Elsősorban az autógyárak, illetve autóipari beszállítók számára nyújt logisztikai és raktározási szolgáltatást. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon.

Főbb feladatok, munkák:

  • munkaviszony létesítéséhez, megszüntetéséhez kapcsolódó munkaügyi feladatok elvégzése;
  • munkabérek és egyéb bérjellegű (cafeteria) kifizetések számfejtése;
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása;
  • adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése (OEP, NAV, MÁK, Egészség-és nyugdíjpénztárak);
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó tanácsadás munkavállalók, vezetők részére;
  • elemzések, kimutatások készítése;
  • a munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok, törvényi előírások változásának nyomon követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • bér és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség;
  • minimum 3 év gyakorlat bérszámfejtés és TB ügyintézés területén;
  • magas szintű számítógépes felhasználói (különösen Excel) és Nexon program ismerete;
  • vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete;
  • elemző és analitikus képesség;
  • precíz, megbízható személyiség.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások;
  • dolgozói kedvezmények;
  • folyamatos szakmai fejlődés támogatása;
  • stabil, megbízható munkahely, hosszú távú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és tapasztalatai alapján megfelel a megadott elvárásoknak kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.