Mind-Diák Szövetkezet
Az ECONOSERVE részben specializálódott, hiszen ma elsősorban banki követelések vásárlásával foglalkoznak, részben kibővült, hiszen ma már nemcsak kétesnek minősített vállalati hiteleket vásárolnak, hanem lakossági kölcsönköveteléseket is a legszélesebb spektrumban.

Bérszámfejtő asszisztens - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Adatrögzítés
  • Segédtáblák szerkesztése
  • TB tasak rendszerezése, lefűzése
  • Archiválás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony pénzügy-számviteli területen
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Angol vagy német középfokú nyelvvizsga
  • Munkaidő
  • Hétfő-péntek 8:00-17.00 között heti minimum 10-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet