A Codebase Kft. munkatársakat keres
munkakörbe. Ha Ön egy jól működő csapatban szeretné bizonyítani rátermettségét, akkor
jelentkezzen hozzánk még ma!

FELADATOK:

  • Cégünk teljeskörű bérügyintézői és TB kifizetőhelyi feladatokat lát el neves ügyfeleink részére. Az asszisztens feladata a bér és TB ügyintézők munkájának támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Precizitás, lojalitás
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel függvények használata a mindennapi munka során)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társadalombiztosítási és/vagy bérügyi képesítés
  • Bérügyviteli rendszerek ismerete, gyakorlata
  • Gyakorlat bér és munkaügy területen
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatások
  • Munka és magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Lehetőséget biztosítunk képesítés megszerzésére, szakmai konferenciákon, továbbképzéseken való részvételre
  • Kellemes, közvetlen, kényelmes irodai környezet
  • Segítőkész támogató csapat, munkatársak és vezetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület