A CLB Packaging Csomagolástechnikai Kft. keresi leendő kollégáját

Bérszámfejtő

pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • a munkavállalók által kitöltött jelenléti ívek összegyűjtése, a jelenléti és távolléti adatok ellenőrzése,
  • bérszámfejtési feladatok végzése,
  • adó- és járulékbevallások készítése,
  • munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos munkaügyi feladatok elvégzése, pl. a szükséges hatósági be- és kijelentések megtétele, a munkaszerződések előkészítése,
  • a foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok szervezése, nyilvántartása,
  • az illetékes munkatársak kérésének megfelelő munkaügyi adatszolgáltatások teljesítése,
  • letiltások kezelése, munkáltatói és kereseti igazolások kiállítása,
  • kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel és munkavállalóival.

Mit várunk el Tőled:

  • Bér és TB ügyintézői, legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év bérszámfejtési tapasztalat
  • NEXON program ismerete
  • Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Részmunkaidő, vagy megbízási jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület

A fényképes önéletrajzokat bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Cégnév: CLB Packaging Kft.