Bérszámfejtő

Budapesti könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Microsoft Office (Excel, Word) magas szintű ismerete
Nagyfokú precizitás, pontosság
Képesség mind az önálló, mind a csoportos munkára
Jó problémamegoldó készség

Főbb feladatok, munkák:
Munkavállalók be és kiléptetése, kilépő dokumentumok összeállítása
Bérek és egyéb juttatások számfejtése
Munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetése
Hatóságokkal való kapcsolattartás
Munkáltatói igazolások, statisztikai jelentések elkészítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XI.kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és fizetési igényét az alábbi email címre: [email protected]

munka. élet. siker