Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Budapesti központunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő

projekt feladatra

A munkatárs teljes körű bérszámfejtési adminisztráció ellátásával és szakmai tanácsadással szolgálja ki az operatív területeket, a bér- és munkaügyi csoport önálló tagjaként.

Feladatok:

  • Bérszámfejtés és kapcsolódó adminisztráció
  • Nyugdíjazással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás, bevallások elkészítése
  • Nyilvántartások naprakész vezetése
  • Jogszabályok követése
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség és bérügyintézői képesítés
  • Minimum 3 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • SZJA, nyugdíj és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Excel, Word, Outlook és internet megbízható ismerete
  • Képesség alapos, diszkrét, önálló munkavégzésre
  • Ügyfélközpontúság és jó kommunikációs készség, folyamatszemlélet
  • Alap szintű angolnyelv-ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Egyéb: A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.