KÖNYVELŐHIVATAL Kft.

Új csapattagunkat keressük Budapest XI. kerületének könnyen megközelíthető részén található, modern irodánkba,

Bérszámfejtő

munkakörbe,

a könyvelés, könyvvizsgálat és bérszámfejtés területén szakmai igényessége révén magas elismertséget szerzett

Könyvelőhivatal Kft. csapatába.

Legfontosabb feladatai a következők lesznek:

  • TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása;
  • havi bérlisták elkészítése és átadása a szerződött partnereknek;
  • adó- és járulékbevallások, elszámolások elkészítése;
  • szabadságok és betegséggel kapcsolatos nyilvántartások vezetése;
  • törvény szerinti adatszolgáltatás szakhatóságoknak (NAV, KSH);
  • a kapcsolódó dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása.

A munkafolyamatokhoz szükséges, hogy új munkatársunk:

  • rendelkezzen legalább középfokú bér- és TB ügyintézői végzettséggel;
  • naprakészen ismerje az adózási és társadalombiztosítási szabályokat;
  • képes legyen önállóan a precíz munkavégzésre;
  • felhasználói szinten ismerje az MS Office programokat.

Munkatársunkként az alábbiak várnak önre:

  • széleskörű szakmai portfolió;
  • teljesítményét, tudását és tapasztalatát egyaránt figyelembe véve korrekt bérezés;
  • lehetőség a Kulcs-Soft és a Nexon szoftverekkel történő munkavégzésre;
  • magas színvonalú, naprakész szakmai képzések;
  • a közös munka során csapatként, egymást támogatva dolgozunk együtt;
  • az évek óta jól működő és egyre növekvő tudásbankunk segíti önt a munkavégzés során;
  • mivel munkája nagy részét monitor előtt tölti, ezért az egészségmegőrzést támogató munka-körülményeket biztosítunk az ön számára (tágas területű irodai környezet, korszerűen berendezett tárgyaló, megfelelő pozícióba állítható asztalok, dupla monitorok, ergonomikus székek);
  • szakmai fejlődését képzésekkel és tréningekkel támogatjuk.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Amennyiben nyitott a fejlődésre és szeretne családias munkakörnyezetben dolgozni, miközben odafigyelünk egészségére és támogatjuk annak megőrzésében, akkor várjuk csapatunkban!

Jelentkezéshez kérjük, küldje el önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva!

Cégnév: KÖNYVELŐHIVATAL Kft.