ICT Európa Finance Zrt.
Bővülő csapatunkba

Bérszámfejtő

munkatársat keresünk.
Az ICT Európa Magyarország legdinamikusabban növekvő, és az egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő könyvelőirodája.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás az Ügyfelekkel
  • A csoportvezető által beosztott munkaütemezés szerint teljes körű bérszámfejtés
  • Bérrel kapcsolatos adóbevallások készítése
  • Be- és kilépő dolgozókkal kapcsolatos adminisztráció
  • Év végi feladatok, nyilatkozatok, SZJA bevallás készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel és bérügyintézői képesítéssel rendelkezel
  • 1-2 év szakmai tapasztalatot szereztél már a szakmában
  • Felhasználói szinten ismered és hatékonyan használod az MS Excel programot
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gazdasági területen szerzett diplomával rendelkezel
  • TB ügyintézői képesítést szereztél
  • Jól kommunikálsz angolul

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk komoly fejlődési lehetőség vár rád
  • Stabil, piaci szintű jövedelmet és előrelépési lehetőséget kínálunk minden munkatársunknak
  • Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
  • Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszük
  • Az ügyfelek sokrétűségéből adódóan változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal találkozhatsz
  • Home Office lehetőséget biztosítunk munkavállalóinknak

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, szeretettel várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat bérigény megjelöléssel.
Cégnév: ICT Európa Finance Kft.