A Semmelweis Egyetem
Emberierőforrás-gazdálkodási Főigazgatósága

 pályázatot hirdet

bérszámfejtő

munkakör betöltésére.

Főigazgatóságunk feladata a Semmelweis Egyetem emberi erőforrásának menedzselése, motiválása, fejlesztése. A munkavállalók nálunk intézhetik a felvétellel, kilépéssel kapcsolatos ügyeiket, és tájékozódhatnak legfrissebb állásajánlatainkról. Ellátjuk az illetményszámfejtéssel összefüggő feladatokat, aktívan részt veszünk a szervezeti kultúra fejlesztésében.

Amit kínálunk:

  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Családbarát Egyetem program
  • egészségügyi prevenciós szolgáltatások
  • béren kívüli juttatások
  • bérezés megegyezés szerint

Az új munkatárs feladatai:

  • illetményszámfejtéséhez szükséges adatok rögzítése;
  • kereseti kimutatások, adó és járulék elszámolásával kapcsolatos igazolások kiadása;
  • igazolások kiállítása, leszereléssel kapcsolatos intézkedések, igazolások kiadása;
  • a folyamatosan beérkező anyagok adatrögzítés előtti ellenőrzése, szükség szerinti korrekció, hiánypótlás;
  • adatrögzítést követő, párban történő tételes ellenőrzés;
  • havi és éves adóbevallást megelőző ellenőrzés;
  • eseti jelleggel teljes körű ellenőrzés belső vagy külső szerv – így különösen Ellenőrzési Igazgatóság, minisztérium, NAV – vizsgálata alapján a hiba okainak feltárása és megszüntetése érdekében.

Az ideális jelölt:

  • Bér- és Tb ügyintézői képzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalatot szerzett bérszámfejtési területen
  • felhasználói szinten kezeli az Ms Office-t
  • Büntetlen előéletű és cselekvőképes
  • Terhelhető
  • Munkáját precízen és pontosan végzi
  • Önállóan és csapatban is megállja a helyét

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • Az elvártnál hosszabb szakmai tapasztalat
  • Felsőoktatásban/egészségügyben szerzett szakmai tapasztalat

Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Egyéb lényeges információ:

Kérjük, a pályázatban tüntesse fel a hivatkozási számot: 19336-2/KEEGF/2022.

A foglalkoztatás jellege: határozatlan idejű, teljes munkaidős munkajogviszony, 3 hónap próbaidő. A munkavégzés helye: 1091 Budapest, Üllői út 25.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
Cégnév: Semmelweis Egyetem Emberierőforrás-gazdálkodási Főigazgatóság Munkaügyi Igazgatóság