Megbízónk magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő könyvelő iroda.

Bérszámfejtő

munkakörbe keressük új munkatársukat.

FELADATOK

  • Kapcsolattartás az Ügyfelekkel
  • A csoportvezető által beosztott munkaütemezés szerint teljes körű bérszámfejtés
  • Bérrel kapcsolatos adóbevallások készítése
  • Be- és kilépő dolgozókkal kapcsolatos adminisztráció
  • Év végi feladatok, nyilatkozatok, SZJA bevallás készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és bérügyintézői képesítés
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés

ELŐNYÖK

  • Gazdasági területen szerzett diploma
  • TB ügyintézői képesítés
  • Angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL

  • Folyamatos képzések és szakmai fejlődés lehetősége
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Sokrétű, változatos feladatok
  • Kiemelkedő, biztos háttér és bérezés, bónusz rendszer