BPO 2001-ben családi vállalkozásként indult, jelenleg közel 50 fős csapattal dolgozunk. Multinacionális környezetben szerzett tapasztalatokat felhasználva egy olyan szolgáltatás kultúra kombinációjának a megteremtése volt a célunk, amely a nemzetközi cégekre jellemző profizmust a családi vállalkozások gondoskodó szellemiségével ötvözi. Növekedésünknek és az MGI nemzetközi hálózat tagságnak köszönhetően kiterjedt és folyamatosan bővülő hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezünk.

Olyan kollégát keresünk, aki számára fontos értékkel bír a magas szintű szakmai elvárásoknak való megfelelés, a feladatokhoz való proaktív és felelősségteljes hozzáállás. Cserébe egy családias hangulatú cégkultúrát és megfelelő bizonyítás után karrier előrelépést ajánlunk.

www.mgi-bpo.hu
munkatársat keresünk

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Nálunk nem kell választanod a munka és a magánélet, karrier és család között
  • Rendszeres visszajelzést kapsz a munkádról, fejlődési lehetőségekről
  • Kellemes munkahelyi légkör vár rád, amit a csapatépítő programok, közösségi élmények garantálnak (irodai masszőr, havi meglepetések, welcome ebéd, egészségbiztosítás)
  • Zöld övezeti iroda a Városliget mellett

Feladatok:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása nagy állományon
  • adatrögzítés bérszámfejtő programban
  • adatszolgáltatások elkészítése, bevallások előkészítése
  • letiltások, cafeteria ügyintézés teljes körű kezelése
  • ki- és beléptetések elkészítése
  • listák és kimutatások készítése
  • adatbázisok naprakészen tartása
  • csoportvezető munkájának szakmai szintű támogatása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

  • Minimum középfokú, bér- és TB ügyintéző végzettséged van
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, lehetőleg szolgáltatói oldalon
  • Tb. és Mt. jogszabályokat naprakészen ismered
  • profi szinten kezeled az EXCEL-t
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkezel, proaktív a hozzáállásod

Fizetés:

  • megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület, Zichy Géza u. 5.

Jelentkezés az állásra: A lenti "Jelentkezem" gombon keresztül küldd el az önéletrajzodat.

Jelentkezésed során kérlek, add meg bruttó vagy nettó fizetési igényedet.