A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Teljeskörű TB ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása (táppénz, CSED, GYED elszámolás, határozatok készítése, nyugdíjazással és egyéb ellátások kezelésével kapcsolatos ügyintézés, számfejtés)
  • Havi járulék- és adóbevallások, önellenőrzések, statisztikai adatszolgáltatások elkészítése (TB- és munkaügyi statisztikák)
  • Könyvelés felé történő adatszolgáltatás
  • Beléptetéshez kapcsolódó feladatok ellátása, a szükséges dokumentumok elkészítése
  • A dolgozók ki- és bejelentése az adóhatóság felé, kilépő dokumentumok összeállítása és elkészítése
  • Hatósági adatszolgáltatás, KSH jelentések készítése
  • Munkabérek elszámolása, számfejtése
  • A havi zárásban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a társosztályokkal, riportok, kimutatások készítése
  • Munkavállalók számára tájékoztatás nyújtás, kapcsolattartás
  • A hatályos jogszabályi környezet (adó-, munkaügyi és tb-törvények) biztosítása, figyelemmel kísérése, a változások alkalmazása
  • HR projektekben aktív részvétel, a területen dolgozó munkatársak szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 éves szakmai bérszámfejtő tapasztalat
  • Magas szintű Microsoft Office ismeret, kiemelten az Excel program használata
  • Önálló, talpraesett személyiség
  • Szolgáltatói- és rendszer szemlélet
  • Rugalmasság és nyitottság
  • Proaktív, precíz, pontos attitűd

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hivatástudat és ügyfélközpontúság
  • Szállítmányozási iparági ismeretek
  • Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk:

  • korrekt, piacképes bérezést
  • heti 2-3 nap home office lehetőség
  • hosszú távú, stabil munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalatnál
  • önálló munkavégzés és munkaszervezés lehetőségét
  • bevonó, támogató vezetést
  • Mobiltelefon és laptop használatot magáncélra is
  • jó hangulatú, egymást segítő HR csapatot

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.