Bérszámfejtőt keresünk, csatlakozz az ESZTOM csapatához!

Miért dolgoznál épp velünk?

  • Támogató közeg
    Folyamatos szakmai (és emberi) támogatást nyújtunk: Működő brainstormingokkal, rengeteg szakmai folyóirattal és valódi csapatmunkával.
  • Színes ügyfélkör
    Több, mint 250 cég. Színes ügyfélkör, változatos szakmai kihívások. A Zrt-től az EV-ig mindenféle megbízót megtalálsz nálunk.
  • Változatos feladatok
    A begyűjtéstől a kommunikáción keresztül egészen a járulék-bevallás összeállításáig tart a munkád, végigviheted a teljes folyamatot.

Miért fontos ez a munkakör?

Közel 80 ügyfelünk vállalkozása, és megélhetése függ majd attól, hogy milyen minőségben végzed a munkád. Igazi kulcspozíció, önálló ügyfélkörrel, nagy felelősséggel.

Jövőképünk: stabilitás és fejlődés

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, legyen szó magánéletről, ügyfélkapcsolatokról vagy a munkatársainkról. Ha stabil helyet keresel, ahol a szakmai kihívásokra koncentrálhatsz a multis szamárlétra megmászása helyett, akkor jó helyen kopogtatsz.

Ideális jelentkező vagy, ha

  • Minimum 3 éves tapasztalat van a hátad mögött
  • Szeretsz törődni ügyfeleiddel és kollégáiddal
  • Már most is profi vagy, de szívesen tanulsz
  • Ha valamit nem tudsz, megkérdezed, megtanulod
  • Szeretsz nevetni is, de azért maximálisan tiszteled a határidőket
  • Nem csak az életrajzodat szeretnéd színesíteni, hanem a végleges munkahelyed keresed

Ne gondolkodj tovább!

Küldd el fényképes önéletrajzod (bérigényed megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva, azért, hogy találkozhassunk a személyesen interjún!

Cégnév: ESZTOM Könyvelő- és Tanácsadó Kft.