Bérszámfejtő

Feladatok

  • Munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóságok felé
  • A munkavállalók bérével összefüggő munkaügyi, bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Adó- és járulék bevallások készítése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
  • Kereseti igazolások kiállítása
  • Könyvelés és pénzügyi adatok rendszeres egyeztetése a könyvelővel
  • Munkajogi szabályok betartása
  • Társadalombiztosítási törvények ismerete, szakszerű használata
  • Havi, negyedéves és éves bevallások készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Béren kívüli juttatással összefüggő feladatok intézése

Elvárások

  • Bérügyi szakelőadói képesítés
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel ismeret)
  • Kulcs-Soft bérszámfejtő modul ismerete
  • Átfogó munkajogi, társadalombiztosítási, adójogi, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • nagy létszámú vállalkozás (min:50 fő) bérszámfejtésében szerzett tapasztalat
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, egy megbízható, stabil háttérrel rendelkező cégnél.
  • Kiemelkedő bérezés,
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Törökbálint

Cégnév: Karrier Job