Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

BÉRSZÁMFEJTŐ

(14-9251)

pozícióba.

Feladatok

  • Bérszámfejtés elkészítése és ellenőrzése,
  • Bérszámfejtési csoportvezető támogatása,
  • Kapcsolattartás a társterületekkel,
  • Bevallások és statisztikák készítése,
  • Részvétel az év végi zárási feladatokban.

Elvárások

  • Bérszámfejtői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye

Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9251”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu