BE PART OF THE BOS FAMILY

BE PART OF OUR STRONG TEAM

A BOS német, családi tulajdonú, nemzetközi autóipari vállalatcsoport, mely több mint 100 éves múltra tekint vissza. Magyarországi telephelyeinken – Mosonszolnokon és Győrladaméron – árnyékoló rendszereket és csomagtér
elválasztó elemeket tervezünk és gyártunk több mint 2000 munkavállalóval. Technológiánkkal és termékeinkkel
világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.
Innovációt és fejlődést támogató HR csapatunkba keressük lelkes, tanulni, fejlődni vágyó, magas szakmai
felkészültséggel rendelkező új munkatársainkat Győrladamérra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Havi és hóközi bérszámfejtési feladatok ellátása
  • A bérszámfejtéshez, egyéb jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó nyilvántartások, dokumentumok naprakész vezetése
  • Munkaviszony létesítésével, illetve megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Jelentések, statisztikák készítése, adatszolgáltatás a hatóságok felé, jogszabályváltozások követése
  • EX-PAT ügyek intézése
  • Napi szintű ügyfélszolgálat ellátása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem, széles körű juttatási csomag (teljesítmény- és eredményességi bónusz, cafeteria, bejárási támogatás, hűségprémium)
  • Családias munkahelyi légkör nemzetközi környezetben
  • Izgalmas feladatok és valódi szakmai kihívások egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rendszeres szakmai képzések biztosítása

Elvárások:

  • Bérszámfejtésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Legalább egy bérprogram készségszintű ismerete, bérprogram bevezetésében/váltásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Bérszámfejtői/bérügyintézői képesítés
  • Naprakész munkajogi/munkaügyi ismeretek, munkarendek kialakításában szerzett tapasztalat előny
  • Kompenzációs stratégiák, juttatási rendszerek ismerete
  • Önálló munkavégzés, szolgáltatói szemlélet

Munkavégzés helye:

Győrladamér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el fényképpel ellátott magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk!

BOS Automotive Products
Magyarország Bt.
9245 Mosonszolnok
Szabadság u. 33.

JELENTKEZZEN MOST!: WWW.BOS.DE/MOS

csomagtér-takaró rendszerek I napfényárnyékoló rendszerek I üvegtető-rendszerek I kartámaszok