Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként budapesti munkavégzésre keres azonnali kezdéssel BÉRSZÁMFEJTÉSI ÜGYINTÉZŐ munkatársat!

Feladataid lesznek:
- Belépési csomag elkészítése
- Dolgozói adatbázis naprakészen tartása
- Jelenléti ívek rögzítése és feldolgozása
- Iratrendezés, iktatás
- Kapcsolattartás a dolgozókkal és a külsős bérszámfejtő céggel
- Esetleges dolgozói reklamációk kezelése

Elvárások:
- Bérszámfejtési területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
- MT és TB naprakész ismerete
- Haladó szintű Excel ismeret
- Preciz, pontos munkavégzés
- Érettségi bizonyítvány

Előny:
- Szakirányú végzettség
Amit kínálunk:
- Határozatlan idejű munkaszerződés 100%-ban bejelentett munkabérrel és fizetett szabadsággal
- Emelt összegű cafeteria
- Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál, kiemelkedően jó hangulatú és összetartó csapat
- Folyamatos fejlődési és karrier lehetőség, tréningek
- Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség
A pozícióra jelentkezni önéletrajz küldésével és a bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címen!
A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket Budapesten, így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
bérszámfejtés, adminisztráció
Az Exact Systems 2004-ben alakult Lengyelországban és mára az egyik vezető minőségügyi szolgáltató. Szolgáltatások: minőségellenőrzés, utómunka és mérnöki projektek. 14 országban, több mint 3000 ügyféllel, közel 5000 minőségellenőrrel van jelen. Magyarországon az elsődleges cél a partnerek számára teljeskörű, személyre szabott szolgáltatás nyújtása.”
Exact Systems Hungary Kft.
Hungária körút 140-144.
1146 Budapest
Kapcsolattartó személy: Exact Systems Hungary Kft.