Országos Korányi Pulmonológiai Intézet

Bérszámfejtési ügyintéző

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény rendelkezései, valamint az Intézet Munkaügyi Szabályzata rendelkezései az irányadók.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
§         Részletes szakmai önéletrajz
§         Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
§         Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban részt vevők megismerhetik
§         Oltottság igazolása

A munkakör betölthetőségének időpontja:
elbírálást követően azonnal
A pályázat benyújtásának határideje: 2022.05.04.
A pályázatok benyújtásának módja:

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Dolgozóinknak munkaruhát, szükség szerint szálláslehetőséget, 86%-os útiköltség térítést és helyben kedvezményes térítési díj ellenében étkezési lehetőséget biztosítunk.

Főbb feladatok, munkák:

Az intézmény bérszámfejtéshez kapcsolódó feladatainak ellátása – változóbérek, költségtérítések és egyéb nem rendszeres juttatások számfejtése, dolgozói tartozások nyilvántartása, ügyintézése, adózáshoz kapcsolódó feladatok, munkaidő-nyilvántartások és óraelszámolások egyeztetése, jövedelempótló támogatások kezelése, távollétek nyilvántartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  középfokú végzettség és bér- TB ügyintézői szakképesítés,
  gyakorlott MS office (irodai) alkalmazásokban,
 pozitív elbírálás esetén, a munkába állást megelőzően bemutatott, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

KIRA program ismerete és használata,
egészségügyi intézményben vagy közszférában szerzett bérszámfejtői tapasztalat;
JDolber személyügyi nyilvántartó program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Kizárólag elektronikus úton, Mazura-Berta Gabriella munkaügyi osztályvezető részére

Cégnév: Országos Korányi Pulmonológiai Intézet