Human & Medicwork Consulting Kft.

Nagy múltú, jó nevű,  stabil háttérrel rendelkező kereskedelmi és szolgáltató cégcsoport megbízásából munkatársat keresünk

Bérszámfejtési-és munkaügyi vezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • a cégcsoport teljes körű bérszámfejtési, TB ügyintézési és munkaügyi feladatait végző 5 fős csapat munkájának irányítása (kb. 700 fő, több mint 20 cég, kifizető helyi és nem kifizető helyi vonatkozásában),
  • munkaviszony, egyéb jogviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés irányítása,
  • bér- és munkaügyi bevallások, statisztikák, jelentések készítése, kötelező és belső adatszolgáltatások elvégzése,
  • a vezetők számára a területtel kapcsolatos kimutatások, döntéselőkészítő anyagok készítése,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, elsősorban a HR és a gazdasági területtel, a főkönyvi adatok rendszeres egyeztetése,
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, hivatalokkal,
  • szakmai részvétel az új HR rendszer bevezetésében, tesztelésében,
  • aktív és proaktív részvétel HR fejlesztési projektekben, a HR stratégia kidolgozásában és annak menedzselésében,
  • cafeteria rendszer és szabályzat menedzselése, éves felülvizsgálata,
  • a szakterületek munkajogi támogatása, együttműködve a jogi területtel.
  • munkaügyi eljárásrendek és szabályzatok, valamint a cafeteria szabályzat elkészítése, illetve éves felülvizsgálata,
  • belső auditokon a munkaüggyel kapcsolatos tevékenységek elvégzése, egyéb munkaügyi ellenőrzésekben való aktív részvétel, valamint az ehhez kapcsolódó dokumentációk kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség és tb- és bérügyintézői képesítés,
  • minimum 5-7 éves szakmai, illetve 3 éves vezetői tapasztalat,
  • munkajogi, munkaügyi-, adó, tb. jogszabályok naprakész ismerete,
  • Nexon és sERPa bérszámfejtő programok ismerete,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • nagyfokú precizitás, pontosság, rendszerező képesség,
  • felelősségteljes, magabiztos fellépés,
  • jó kommunikációs és szervező képesség,
  • proaktív, eredményorientált, ügyfélközpontú hozzáállás,
  • kiváló problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkavégzés lehetőség,
  • önálló, átfogó szakmai vezetői munkakör,
  • összetartó, egymás munkáját támogató, jó csapatban való munkavégzés lehetősége,
  • versenyképes jövedelmi csomag.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

A jelentkezéshez várjuk pályázatát magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, bérigényének megjelölésével.

Cégnév: HUMAN & MEDICWORK CONSULTING KFT.