Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk

munkakörbe.

Feladatok:

  • Bérelszámolási és társadalombiztosítási feladatok ellátása
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
  • Adóbevallások elkészítése és benyújtása, illetve az adóbevallások pontosságának biztosítása
  • A béren kívüli juttatásokra vonatkozó nyilvántartások vezetése, ezekkel kapcsolatos adatszolgáltatások, jelentések elkészítése
  • Ki- és belépéssel kapcsolatos feladatok elvégzésében való aktív közreműködés
  • Bérfeladás készítése könyvelés részére, bérszámfejtés és könyvelés egyeztetése, egyeztetések megfelelő dokumentációja
  • A területre vonatkozó vezetői jelentések készítése
  • Munkáltatói igazolások, adóigazolások kiadása
  • Jogszabályváltozások követése, egyeztetése a munkatársakkal, valamint a partnerekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • TB kifizető helyen szerzett szakmai tapasztalat
  • TB ügyintéző/bérelszámoló végzettség
  • Nexon bér program ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamikus, ambiciózus, határozott személyiség
  • Naprakész jogszabályi, valamint Microsoft Office (Word, Excel) ismeretek
  • Önálló gondolkodás, kezdeményezőkészség
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát e-mailben juttassa el hozzánk „Bérelszámoló/ TB ügyintéző” hivatkozással.