A BMH Nonprofit Kft. 1 fő munkatársat keres

BÉRELSZÁMOLÓ, TB ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • a munkavállalók bejelentése, dolgozói nyilvántartás vezetése
  • új dolgozók rendszerbe való felvitele, naprakész nyilvántartása
  • teljes körű bérszámfejtés, letiltások kezelése
  • havi járulékbevallás elkészítése
  • bérfeladás, utalás
  • statisztikák elkészítése
  • kiléptetés, leszámoltatás, munkavállalókkal kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • táppénz, betegszabadság,. CSED, GYED, teljes körű számfejtése
  • szükséges társadalombiztosítási statisztikák megküldése a megfelelő hatóság felé
  • cafetéria rendszer kezelése, számfejtése, nyilvántartása

Elvárás:

  • szakirányú, legalább középfokú iskolai végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat
  • határozottság, pontosság, terhelhetőség, magabiztosság

Előnyt jelent:

  • HR végzettség vagy HR ügyintézői tapasztalat
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem

Jelentkezni kizárólag emailben és fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.