A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Az SPS 8500 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva. Az SPS szakmai befektetőként 2018-ban vásárolta meg a vasvári térségben 23 éve jelenlévő, több mint 300 főt foglalkoztató dokumentumfeldolgozó központ telephelyeit a kínált szolgáltatásokkal együtt, majd 2020-ban megnyitotta irodaházát Szombathelyen.

Nálunk mindenki sziával üdvözli a másikat – mondhatunk neked is egy sziát?

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Rábahídvégre keres

BÉRELSZÁMOLÓ

 MUNKATÁRSAT.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat vagyunk
  • attraktív cafeteriával egészítjük ki béredet
  • egyéb béren kívüli juttatásokban és dolgozói kedvezményekben részesülhetsz (pl. nyelvtanulás, sport, üdülés)
  • házon belüli képzéseinkkel folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • fiatalos, dinamikus csapatokban dolgozunk
  • szerethető, családbarát munkahely vagyunk, emberközpontú vállalati kultúránk van
  • ajánlási bónuszban részesülhetsz új kollégák ajánlásáért
  • ingyenes kávét, az őszi időszakban pedig gyümölcsöket is biztosítunk

Miért ne aggódj, ha nem dolgoztál még ilyen területen?

  • mert számunkra az agilitásod és a személyiséged az igazán fontos, a többit megtanítjuk

Milyen feladatok várnak rád?

  • általános bérszámfejtési adatok előkészítése
  • adatok rögzítése és ellenőrzése bérszámfejtő rendszerben
  • időadat ellenőrzés, munkavállalói szabadságok karbantartása és ellenőrzése
  • iktatás, feljegyzések karbantartása
  • napi levelezés bonyolítása, kapcsolattartás ügyféllel és ügyfélszolgálattal
  • dolgozók be- és kiléptetése
  • kimutatások és statisztikák készítése
  • postázás, sokszorosítás, egyéb ügyintézés

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal
  • felhasználói szinten ismered az MS Office-t
  • ügyfélközpontú, udvarias magatartás, nyílt kommunikáció jellemez
  • pontos, részletekre ügyelő, proaktív hozzáállásod van
  • érdeklődsz a bérelszámolás iránt, nyitottan állsz hozzá a szükséges tanuláshoz, fejlődéshez

Annak külön örülünk, ha:

  • van bérügyintéző végzettséged vagy tapasztalatod
  • ismered a törvényi előírásokat, jogszabályokat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
Cégnév: SWISS POST SOLUTIONS GMBH Magyarországi Fióktelepe