Bér-, TB- és Munkaügyi ügyintéző

munkakörbe keresünk új munkatársat

Feladatok:

  • A magyar hatályos jogszabályoknak megfelelő bérszámfejtési feladatok teljeskörű ellátása;
  • Teljes körű kifizetőhelyi TB ügyintézés;
  • Időszaki zárások, jelentési kötelezettségek;
  • Ki- és beléptetéssel kapcsolatos feladatok;
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal,
  • Ellenőrzéseken, auditokon való részvéte.

Elvárások:

  • Min. 3 éves bérszámfejtésben és TB kifizetőhelyen szerzett szakmai tapasztalat;
  • TB és / vagy bérügyintézői képesítés;
  • Munkajogi, adó- és TB jogszabályok naprakész ismerete;
  • Széles körű szakmai, gyakorlati ismeretek;
  • Precízitás, rugalmasság, terhelhetőség;
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés;
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Nexon program ismerete;
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Szakirányú továbbképzések támogatása.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros