Bér-, TB- és munkaügyi munkatárs

Világszerte 30 országban több mint 25.700 munkavállalót foglalkoztató MONDI vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a MONDI Szada Kft. keres új munkatársat a fent megnevezett pozícióra azonnali belépéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkavállalókkal kapcsolatos teljes adminisztráció elkészítése (beléptetések, bérváltozások, munkakörváltozások, kilépésekkel kapcsolatos törvény által előírt dokumentumok kiadása a munkavállalónak)
  • A munkavállalók időadatainak kezelése (belépés, kilépés, túlóra ellenőrzés, javítás, az ehhez tartozó dokumentumok bekérése a szervezeti egységektől, illetve a hiányzások rögzítése és dokumentálása minden hónap első munkanapjáig), a munkaidő nyilvántartási rendszer működtetésének koordinálása és ellenőrzése
  • Cafeteria rendszer működtetése
  • TB ellátásokkal (táppénz, üzemi baleset, úti baleset, GYÁS, GYED) kapcsolatos számfejtés, és azok visszaigénylése, statisztikák elkészítése és elküldése a hatóságok felé
  • Havi bérszámfejtés végzése
  • Bérfeladás elkészítése a könyvelésnek
  • Bérek és a dolgozói levonások utalása
  • Főkönyvi számlák egyeztetése a bérrel
  • Havi rendszerességgel kimutatások készítése (hiányzások, túlóra, létszám, stb.)
  • Bér és létszámtervezésben való aktív részvétel
  • Havi bevallás elkészítésében való aktív közreműködés
  • Létszámnyilvántartások vezetése, munkaügyi statisztikák elkészítésében való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Szakirányú legalább középfokú Bér és TB végzettség
  • Excel magabiztos ismerete
  • Legalább két éves gyártó cégnél szerzett tapasztalat ebben a munkakörben
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Munkaügyi program ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség, vagy szakirányú felsőfokú képesítés
  • Angol nyelvtudás
  • NEXON program ismerete

Amit kínálunk:

  • Cafetéria, egészségmegőrző juttatások, és bejárás támogatása
  • Változatos munka
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Munkavégzés helye:

Szada, 2111 Vasút utca 13.

Mondi Szada Kft. 2111 Szada, Vasút u. 13.
Tel: +36 -28-502-502
Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!