Bér- Munkaügyi vezető helyettes

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtési, társadalombiztosítási és munkaügyi feladatok ellátása
  • Béren kívüli juttatások adminisztrációja, koordinálása
  • Adatszolgáltatások a hatóságok felé
  • Főkönyvi feladások elkészítése és egyezőségek biztosítása
  • A jövedelmek kifizetéséhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • Belső információ szolgáltatás
  • Munkatársak foglalkoztatásával kapcsolatos iratok elkészítése
  • Be- és kiléptetések koordinálása
  • Személyügyi nyilvántartások vezetése, kezelése
  • Bér- Munkaügyi vezető időszakos helyettesítése
  • Továbbképzéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Tervezési feladatok

Elvárások

  • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Több, mint 5 éves bérelszámolói és TB kifizetőhelyi gyakorlat
  • TB, adó és munkaügyi jogszabályok ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • Nexon program ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkába járás támogatása
  • Stabil multinacionális háttér
  • Szakmai továbbképzés
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb információk

Nexon program ismerete Angol vagy német nyelvtudás Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye

2225 Üllő, Zsaróka út. 8.

Cégnév: ROSSMANN Magyarország Kft.