Budapesti központú termelő tevékenységet folytató nagyvállalat
pozícióba keres munkatársat

Feladatok:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • TB kifizetőhelyi ellátások számfejtése
  • Adatszolgáltatási-, jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Bérügyi statisztikák elkészítése
  • Be-, és kilépő munkavállalók béradatainak rögzítése
  • Munkaidő-elszámolások, távollétek rögzítése, nyilvántartása
  • Bér és bérjellegű juttatások számfejtése
  • Letiltások kezelése
  • Bérekkel, juttatásokkal és azokat érintő levonásokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Statisztikák és kereseti kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség bérszámfejtő és TB ügyintézői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Munkajogi, adójogi és TB jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete, kimagasló Excel tudás!
  • Precíz, önálló, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség

Előny:

  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátásában szerzett gyakorlat
  • Havi összesítők, bevallások készítése a hatóságok felé
  • Főkönyvi bérfeladások készítése, egyeztetése a könyveléssel
  • BaBér program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, „Bér- és TB ügyintéző” jeligével küldje el a „Jelentkezem” gombon keresztül. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.