• Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
  • A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
  • Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett Munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.
  • Lurdy Házban lévő központi irodánkba
    munkatársat keresünk:

    Főbb feladatok:

    • A kijelölt áruházak munkavállalóinak teljes körű bérszámfejtése a jelenléti adatok feldolgozását követően
    • Bérek és egyéb juttatások számfejtése
    • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
    • Dolgozók be- illetve kiléptetéseinek lebonyolítása, munkaügyi adminisztrációja
    • Folyamatos kommunikáció és egyeztetés a munkavállalókkal és az áruházakhoz tartozó adminisztrátorokkal a beérkező adatok pontosítása érdekében
    • Havi bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások készítése
    • Ellenőrzések, auditok kiszolgálása

    ÖNT KERESSÜK, HA:

    • rendelkezik legalább közép- és/vagy felsőfokú TB ügyintézői és bérügyi végzettséggel
    • átfogó és naprakész bérszámfejtési és TB jogszabályi ismeretekkel rendelkezik
    • képes csapatban és önállóan is precízen dolgozni
    • képes felelősséget vállalni munkájáért és partneri kapcsolatok kialakítására törekszik
    • megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel)
    • angol nyelvtudással rendelkezik
    • legalább 1 év szakmai tapasztalat

    Előnyt jelent, ha:

    • ismeri a nexONBÉR, valamint nexONTIME programokat

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1097 Könyves Kálmán körút 12-14.

    Amennyiben felkeltettük érdeklődésed fényképes önéletrajzod várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük a tárgy rovatban a megpályázott pozíció nevét.