MPT Security Zrt.
Munkatársat keresünk

Bér- és TB ügyintéző (teljes munkaidő v. napi 6 óra)

pozícióba.
Az MPT Security Zrt. Magyarország egyik legstabilabb értéklogisztikai - vagyonvédelmi munkáltatója.
Miért jó nálunk dolgozni?
  • speciális szakterületre kaphatsz rálátást
  • tapasztalat- és ismeretszerzést elősegítő környezetbe kerülsz
  • jól felszerelt, könnyen megközelíthető irodai környezetben dolgozhatsz

Főbb feladatok, munkák:

  • saját állomány foglalkoztatásával járó bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok teljeskörű ellátása kétfős csapatban
  • bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése
  • aktív kapcsolattartás vezetőinkkel és munkavállalóinkkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • minimum 3 év gyakorlat
  • TB és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Excel ismeret
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • önálló és precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP tapasztalat
  • nagyvállalati szakirányú munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás - igény szerint napi 6 órás munkaszervezés is megoldható
  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil, megbízható nagyvállalati háttér
  • támogató csapat
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés lehetősége
  • folyamatos fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR kontroller

JELENTKEZEM gombra kattintást követően, mellékelje fényképes önéletrajzát.
Cégnév: MPT Security Zrt.