Magyarország piacvezető bér és humánügyviteli szoftverfejlesztője és szolgáltatója bér és TB ügyintéző munkatársakat keres KECSKEMÉTRE.

Bér és TB ügyintéző munkatárs - Kecskemét

Feladatok

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • cafetéria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • ügyféltámogatási feladatok ellátása
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Követelmények

  • TB számfejtési tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!
  • OKJ végzettség megléte (bér és TB)
  • Bérszámfejtő és TB ügyüntéző szakterületen szerzett minimum 2-3 év tapasztalat (KIFIZETŐHELYI is)
  • A feladat ellátásához szükséges jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Előnyt jelent:
  • NEXON programok ismerete
  • bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat
  • ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Családias szervezeti kultúra
  • Folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás
  • Előrelépési lehetőség
  • Modern, korszerű iroda

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Randstad Hungary Kft.