• Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:

  • Bérszámfejtői és TB-ügyintézői tapasztalat (legalább 1-3 év)
  • TB és Bérügyintéző OKJ végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Német kommunikációképes nyelvtudás előnyt jelent
  • Microsoft Office programcsomag ismerete

Egyéb információ az állásról:

Piacvezető bér- és humánügyviteli szolgáltatóhoz, a NEXON-hoz kínálunk lehetőséget kecskeméti munkavégzéssel.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <ul> <li>Cafeteria és éves jutalom</li> <li>Versenyképes alapbér</li> <li>Home office lehetőség</li>