bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása

bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése

cafetéria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése

ügyféltámogatási feladatok ellátása

kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:

TB számfejtési tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

OKJ végzettség megléte (bér és TB)

Bérszámfejtő és TB ügyüntéző szakterületen szerzett minimum 2-3 év tapasztalat (KIFIZETŐHELYI is)

A feladat ellátásához szükséges jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

NEXON programok ismerete

bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat

ügyfélszolgálati tapasztalat

Egyéb információ az állásról:

Magyarország piacvezető bér és humánügyviteli szoftverfejlesztője és szolgáltatója bér és TB ügyintéző munkatársakat keres KECSKEMÉTRE.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>stabil, kiszámítható munkahely</p><p>családias szervezeti kultúra</p><p>folyamatos fejlődési lehe