bérszámfejtés

TB ügyintézői feladatok ellátása

bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás

bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése

cafeteria-val összefüggő feladatok ellátása

ügyféltámogatási feladatok ellátása

kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:

TB számfejtési tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

OKJ végzettség megléte (bér és TB)

Bérszámfejtő és TB ügyüntéző szakterületen szerzett minimum 2-3 év tapasztalat (KIFIZETŐHELYI is)

A feladat ellátásához szükséges jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása

Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

NEXON programok ismerete

bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat

ügyfélszolgálati tapasztalat

Egyéb információ az állásról:

Legalább 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel bér és TB ügyintézés területen? Szeretnéd egy piacvezető vállalatnál elmélyíteni a már meglévő tudásod, s tovább fejlődni? Akkor várjuk jelentkezésed kecskeméti partnerünkhöz!

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>heti 2 nap home office lehetősége</p> <p>stabil vállalati háttér</p> <p>családias szervezeti kult