Flas Kft.

3. kerületi ruházati nagy és kereskedelmi tevékenységeket folytató cégcsoport keres

Bér és Tb ügyintéző

munkatársat

Főbb feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok, pontos, határidőre történő elvégzése (munkahely nem TB kifizetőhely)
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése, letiltások kezelése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, statisztikák készítés
  •  kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • Munkavállalók részéről felmerült problémák kezelése, megoldása
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Pozícióhoz tartozó elvárások

  • hasonló pozícióban szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
  • középfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • magabiztos MS Office ismeret
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • rendezett munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

  • szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével
Cégnév: Flas Kft.