Feladataid lesznek:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Elvárások:

Elvárások feléd:

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség,
  • bérszámfejtési és TB számfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Előny: Nexon rendszerismeret.

Egyéb információ az állásról:

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalt bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, szakmai képesítéssel.

Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Jelentkezéssel és erdeklődéssel is keress bizalommal elérhetőségünk egyikén.

Idegen nyelvtudás itt nem elvárás. Jól kommunikáló, szakmailag elhivatott, fejlődésre vágyó jelentkezőket várunk!

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p><br></p><p>Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalattal és szakirányú végzettséggel rendelk