Pozíció leírása / Job description

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalt bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, szakmai képesítéssel.

Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Feladataid lesznek:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Elvárások / Requirements

Elvárások feléd:

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség / bér és TB ügyintéző OKJ
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Nexon rendszerismeret
  • bérszámfejtési és TB számfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő cafeteria
  • Home office lehetőség ( heti 2 nap)
  • Bónusz
  • Jólléti juttatások (pl. jóga minden héten, szemüvegtámogatás)
  • Modern irodai környezet és eszközpark
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Piacvezetői, multinacionális vállalati háttér

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.