Győri irodába keresünk bérszámfejtő-és TB ügyintézői kollégát. Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Jelentkezéssel és erdeklődéssel is keress bizalommal elérhetőségünk egyikén.

Idegen nyelvtudás itt nem elvárás. Jól kommunikáló, szakmailag elhivatott, fejlődésre vágyó jelentkezőket várunk!

Bér- és tb ügyintéző - Győr

Feladatok

  • Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Követelmények

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • bérszámfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Előny: Nexon rendszerismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél
  • Piacvezetői, multinaconális vállalati háttér

Munkavégzés helye

Győr

Cégnév: Randstad Hungary Kft.