Randstad Hungary Kft.

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalt bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, szakmai képesítéssel.

Modern irodai környezet, szakmailag elhivatott csapat vár rád.

Jelentkezéssel és erdeklődéssel is keress bizalommal elérhetőségünk egyikén.

Idegen nyelvtudás itt nem elvárás. Jól kommunikáló, szakmailag elhivatott, fejlődésre vágyó jelentkezőket várunk!

Bér- és tb ügyintéző angol nyelvtudással - Győr

Főbb feladatok, munkák:

Feladataid lesznek:

  • bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása,
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése,
  • ügyfél-támogatási feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások feléd:

  • középfokú szakirányú iskolai végzettség,
  • bérszámfejtési és TB számfejtési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Előny: Nexon rendszerismeret
  • angol aktív nyelvtudás

Amit kínálunk:

Győri szolgáltatói irodába keresünk tapasztalattal és szakirányú végzettséggel rendelkező bérszámfejtő-és TB ügyintéző kollégát, angol nyelvtudással.

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kulturált irodai környezet, modern eszközpark
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél
  • Piacvezetői, multinaconális vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.