Kromberg és Schubert Kft.

Wir sind Kromberg & Schubert – ein international aufgestellter Technologiekonzern mit mittelständischem Hintergrund und über 110-jähriger Firmengeschichte. Engagement, Flexibilität und ständige Innovationen machen uns in der Automobilindustrie zum Bordnetzspezialisten.

Unser Erfolgsrezept? Mehr als 55.000 Mitarbeiter an über 40 Standorten weltweit verbinden Optimismus, Spaß an der Arbeit und das Streben nach kontinuierlicher Verbesserung.

Bekennen Sie Farbe, bewegen Sie etwas!

Bér- és TB ügyintéző

Feladatai:

  • havi munkabérek elszámolásához szükséges dokumentumok (szabadságengedélyek, igazolások stb.) bekérése, összegyűjtése
  • időadatkezelés (beléptető rendszer időadatainak ellenőrzése és korrekciója, időadatrögzítés)
  • bérszámfejtés előkészítése (munkaidőkeret kezelése, túlóra elszámolása stb.)
  • bérszámfejtés
  • bérfizetési jegyzékek elkészítése
  • munkáltatói/kereseti igazolások kiállítása
  • TB ügyintézés (kifizetőhely)
  • napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal

Elvárások:

  • középfokú szakirányú (bér- és/vagy TB ügyintézői) végzettség
  • bérszámfejtési gyakorlat
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • német vagy angol nyelv ismerete előny

Munkavégzés helye:

Kőszeg

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és német/angol nyelvű fényképes önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Kromberg és Schubert Kft.