Feladatok:

- Teljes körű bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok ellátása
- Bérszámfejtési adatszolgáltatás, bevallások, jelentések, kimutatások és statisztikák készítése
- Cafeteria juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
- Ügyfél-támogatási feladatok ellátása
- Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:

- Teljes körű bérszámfejtésben szerzett 2-3 év tapasztalat
- TB kifizetőhelyi tapasztalat
- Nexon és Kira rendszer ismerete, más bérszámfejtői szoftverismerete előnyt szolgál
- Munkaügyi Bér és TB ügyintézői végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Stabil, kiszámítható munkahely
- Családias szervezeti kultúra
- Folyamatos fejlődési lehetőség; naprakész, piacképes tudás
- Előrelépési lehetőség
- Modern, korszerű iroda

Egyéb információ az állásról:

Partnerünk egy globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó vállalat, akik dinamikusan fejlődő bérszámfejtői csapatukba keresnek Bérszámfejtő munkatársat Nyíregyházára
Kapcsolattartó:
Randstad Consultant