A Tüke Busz Zrt. Pécs Megyei Jogú Város közigazgatási területén autóbusszal végzett helyi menetrend szerinti személyszállítási közszolgáltató, Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata kizárólagos tulajdonában áll.

A Tüke Busz Zrt.

pályázatot hirdet

Bér- és TB ügyintéző

munkakör betöltésére

teljes munkaidőben (heti 40 óra),
határozatlan időtartamú munkaviszonyban.

FELADATOK:

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, TB kifizetőhelyi ellátások számfejtése
  • Adatszolgáltatási-, jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Bérügyi statisztikák elkészítése
  • Be-, és kilépő munkavállalók béradatainak rögzítése.
  • Munkaidő-elszámolások, távollétek rögzítése, nyilvántartása
  • Bér és bérjellegű juttatások számfejtése
  • Letiltások kezelése
  • Bérekkel, juttatásokkal és azokat érintő levonásokkal kapcsolatos kérdések megválaszolása, ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Statisztikák és Kereseti kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, társosztályokkal

AMIT ELVÁRUNK/PÁLYÁZATI FELTÉTELEK:

  • Középfokú végzettség
  • bérszámfejtő és TB ügyintézői végzettség
  • Hasonló munkakörben megszerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat

HAVI BRUTTÓ FIZETÉSI KERET:

br. 450.000,- Ft

AMIT KÍNÁLUNK/BÉREN KÍVÜLI JUTTATÁS:

  • minden hónapban , mindig pontosan érkező 100%-ban bejelentett jövedelem
  • Ingyenes utazási lehetőség Pécs és régió autóbuszain – SZABADJEGY családtagoknak is
  • Cafeteria nettó 250 000 Forint/év

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
Cégnév: Tüke Busz Zrt.