Vibracoustic CV Air Springs Mo. Kft.
Munkatársat keresünk

Bér- és tb ügyintéző

pozícióba.
A Vibracoustic CV Air Springs Magyarország Kft. prémium légrugókat gyárt és szállít a világ vezető kamion, utánfutó és busz gyártóinak. Műszaki részlege globálisan felelős az új innovatív termékek tervezéséért és az új anyagok bevezetéséért. A cég küldetése, hogy vevőit kiváló minőségű termékeivel, állandóan megújuló technológiával, versenyképes áron szolgálja ki.

Főbb feladatok, munkák:

  • Komplex bérszámfejtési feladatok végzése, letiltások kezelése
  • Főkönyvi bérfeladás elkészítése
  • Kifizetőhelyi tb ügyintézői feladatok teljes körű ellátása
  • Táppénz, munkahelyi baleseti táppénz megállapítása, elszámolása
  • Tb és anyasági ellátások iránti igények elbírálása, számfejtése határozat készítése
  • Kilépő dolgozók elszámolása és bizonylataik elkészítése
  • Külső és belső adatszolgáltatások rendszeres és eseti készítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a hatóságokkal
  • 08-as bevallás készítése és ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú Tb és bérügyintézői végzettség
  • min. 2-3 éves szakmai gyakorlat
  • MS Office ismeret
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • 13. havi fizetés és egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Derkovits utca 106.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát október 14-ig!

Cégnév: Vibracoustic CV Air Springs Mo. Kft.