Olajág otthonok Újpalota Bánkút utcai telephelyén lévő intézményébe

Bér és Tb ügyintéző

munkatársat keresünk

Feladatok

  • Bérszámfejtési és Tb kifizetőhelyi feladatok (Jelenleg 4 fős) csapatban történő precíz ellátása
  • Személyügyi adminisztráció, munkaügyi dokumentumok kezelése
  • A munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • Munkaügyi tanácsadás munkavállalók részére, munkáltatói igazolások elkészítése
  • Adatszolgáltatások, riportok, jelentések, analitikák elkészítése
  • Társosztályokkal kapcsolattartás, lekérdezések, főkönyvi feladás elkészítése

Jelentkezési feltételek

  • Bér és Tb ügyintézői végzettség
  • MT precíz használata, ismerete
  • min.: 3 év tapasztalat bérszámfejtésében, TB ügyintézésben, fizikai és szellemi területen egyaránt (gyakorlat több műszakos munkarend, munkaidőkeretes foglalkoztatás, egyenlőtlen munkabeosztás stb. terén),
  • Magabiztos munkajogi ismeretek és MS Excel használat
  • Ügyfélcentrikusság, jó együttműködési készség
  • Pontos, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság
  • Szociális intézmény lévén csak COVID-19 elleni védőoltással rendelkezők jelentkezését várjuk

Előnyök

  • Szociális intézmény számfejtésében szerzett tapasztalat
  • Kjt ismerete
  • JDolBer (Orgware) ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés megállapodás alapján
  • Kedvezményes étkezés
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony egy jó hangulatú csapatban

Munkavégzés helye

1154 Budapest Bánkút utca 67.-69.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk önéletrajzát.

Cégnév: Olajág Otthonok