A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Bér - és társadalombiztosítási ügyintéző (GM)

Feladatok:

  • Bér- és TB számfejtési feladatok ellátása,
  • Adatbázisok kezelése, karbantartása (munkaidő nyilvántartó-, és bérszámfejtő rendszer),
  • Kilépő dolgozók teljes körű adminisztratív ügyintézése (számfejtés, munkaviszonyt lezáró igazolások kiállítása),
  • Kapcsolattartás a saját számfejtési körhöz tartozó területek vezetőivel, kollégáival,
  • Kapcsolódó jogszabályok követése.

Elvárások:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat (TB ügyintéző, bérszámfejtő, payroll),
  • Naprakész TB-, adó- és munkaügyi jogszabályi ismeretek,
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Angol nyelv ismerete,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Nyitott, megbízható és vidám személyiség,
  • Elektronikus munkaidő nyilvántartó rendszer, illetve bérprogramok ismerete,
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat előnyt jelent,
  • "B" kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Alsónémedi környéke

Amennyiben érdekli a lehetőség, jelentkezzen az alábbi elérhetőségek valamelyikén!

Telefonszám: +36/30-342-7405

Cégnév: Tech People Hungary Kft.