Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Operatív Számviteli és Pénzügyi Osztályunk Bércsoportja

Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szolgáltatásközpontú szemlélettel és precíz munkavégzéssel biztosítjuk, hogy a Generali Biztosító és leányvállalatainak munkavállalói határidőre megkapják a járandóságukat. Szakmai tudásunkat latba vetve készítjük a hatóságok részére az adatszolgáltalásokat, valamint kiszolgáljuk a hatósági ellenőrök és könyvvizsgálók adatéhségét. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Kit keresünk?

Gyakorlott TB ügyintézőt keresünk, aki precíz, együttműködő, ügyfélközpontú, képes egyénileg dolgozni, de fontos számára a csapat is;

  • legalább érettségi bizonyítvánnyal + társadalombiztosítási szakképesítéssel (OKJ) rendelkezik;
  • minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalata van;
  • SZJA, TBJ és EB törvény ismeretei naprakészek;
  • felhasználói szintű MS Office ismeretei vannak.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek:

  • a munkaviszonyban állók és megbízottak bérének, egyéb járandóságainak és betegségi-anyasági ellátásainak számfejtése, utalása, levonások, letiltások kezelése;
  • a munkáltatók részére előírt jelentési kötelezettségek, adatszolgáltatások teljesítése;
  • külső-belső ellenőrzések vagy adatszolgáltatások során a szükséges iratok rendelkezésre bocsájtása.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • SAP HR rendszer ismerete.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1032 Budapest, Váci út 36-38.);
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség;
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk 17 különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy az önéletrajzában megadott adatokat a Generali Biztosító Zrt. (székhelye: 1066 Budapest, Teréz körút 42-44.) kezelje abból a célból, hogy az Ön végzettségének és érdeklődési körének leginkább megfelelő álláslehetőségről értesítse, Önnel időpontot egyeztessen, továbbá abból a célból is, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a fenti e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján. Hozzájárulásának a visszavonását követően Társaságunk a fenti célból Önt nem keresi meg a továbbiakban.
Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben (a továbbiakban: Infotv.) előírt kötelezettségünknek megfelelően tájékoztatjuk, hogy az adatkezelés jogalapja az Ön hozzájárulása, amely hozzájárulást Ön az önéletrajzának a fenti címre történő megküldésével adja meg. Az adatok kezelésére, feldolgozására Társaságunk, a Generali Biztosító Zrt. jogosult. Tájékoztatjuk, hogy a megküldött önéletrajzának adatait, annak teljes tartalmát bizalmasan kezeljük, harmadik személynek az Ön tudta és beleegyezése nélkül információt nem szolgáltatunk ki Önről, azokat kizárólag Társaságunk emberi erőforrás osztályának a munkatársai, valamint az esetleges álláslehetőséggel kapcsolatban érintett vezetői ismerhetik meg.
Ön bármikor tájékoztatást kérhet személyes adatainak a kezeléséről, továbbá kérheti személyes adatainak helyesbítését, zárolását, törlését. Mindezeken túlmenően, Ön tiltakozhat személyes adatainak a kezelése ellen, illetve jogainak a megsértése esetén Ön jogosult bírósághoz fordulni, illetve a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság felé bejelentéssel élni.
Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk az Ön adatait az Infotv. 6.§ (5) bekezdése alapján, esetleges jogos érdekének az érvényesítése céljából, a magyar polgári jog szabályai szerinti általános elévülési időn belül (5 évig) kezeli. Az ötödik év elteltével az Ön adatait adatbázisunkból véglegesen és visszavonhatatlanul töröljük.