Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Bér- és társadalombiztosítási munkatárs (Tatabánya)

Feladatok

  • Humán erőforrás elszámolással összefüggő feladatok elvégzése.
  • Az ügyfelektől kapott adatok rögzítése a bérszámfejtő rendszerbe, illetve a berögzített adatok ellenőrzése.
  • A bérkifizetések pontos, teljes, hibátlan és határidőben történő végrehajtásának biztosítása.
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos időszakos (havi, negyedéves és éves) hatósági és nem hatósági adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése.
  • Az adó- és járulékbevallások előkészítése (bevallások, táblázatok készítése) és továbbítása.
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása.
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos feladatok elvégzése.
  • A társadalombiztosítási és családtámogatási kifizetőhelyi feladatok ellátása, ellátások számfejtése, nyilvántartások vezetése, a kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, levelezés lebonyolítása.
  • Statisztikai jelentések elkészítése.

Amit kérünk

  • Középfokú iskolai végzettség.
  • Bér- és társadalombiztosítási ügyintézői oklevél.
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi gyakorlat.
  • Irodai ügyviteli informatikai eszközök (Excel, Word, Powerpoint, Outlook) ismerete.

Előnyt jelent

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség.
  • Munkajogi szakokleveles tanácsadó képesítés.
  • Bérszámfejtési gyakorlat.
  • SSC-ben szerzett szakmai gyakorlat.
  • SAP ismeret.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Képzés, Fejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Cégnév: Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zrt.