Miskolc a te helyed

Bér-és társadalombiztosítási munkatárs (Tatabánya)

A VB Szolgáltató Központ Kft. fő feladata magas színvonalú pénzügyi, számviteli és
HR elszámolási szolgáltatások nyújtása a Volánbusz Zrt. részére.

Feladatok:

  • Humán erőforrás elszámolással összefüggő feladatok elvégzése
  • Az ügyfelektől kapott adatok rögzítése a bérszámfejtő rendszerbe, illetve a berögzített adatok ellenőrzése
  • A bérkifizetések pontos, teljes, hibátlan és határidőben történő végrehajtásának biztosítása
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos időszakos (havi, negyedéves és éves) hatósági és nem hatósági adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése
  • Az adó- és járulékbevallások előkészítése (bevallások, táblázatok készítése) és továbbítása.
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, ellátások számfejtése, nyilvántartások vezetése, a kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, levelezések lebonyolítása
  • Statisztikai jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, bér- és társadalombiztosítási ügyintézői oklevél
  • Irodai ügyviteli informatikai eszközök (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) ismerete
  • Probléma-felismerő és megoldó képesség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Elkötelezettség
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:

  • Bérszámfejtési és kifizetőhelyi gyakorlat
  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség, munkajogi szakokleveles tanácsadó képesítés
  • SAP ismeret

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Üzleti támogató központok
  • HR támogatás
Cégnév: VB Szolgáltató Központ Kft.