Veolia Energia Magyarország Zrt.
Munkaügyi Osztályának Bér és TB csoportjára

Bér és munkaügyi munkatárs

pozícióba keres munkatársat.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia Energia Magyarország Zrt. csapatához, ahol szaktudásával a piac egyik vezető cégének immár 25 éves tapasztalatát gyarapíthatja tovább!

Hirdetés szövege:

Amennyiben talpraesett, rugalmas, lendületes, pozitív személyiségnek tartja magát, csatlakozzon hozzánk és erősítse bér és TB csapatunkat!

Feladataink változatosak, íme néhány példa:

  • bérszámfejtési feladatok ellátása
  • adó- és járulékbevallás elkészítése
  • munkatársak beléptetése, kiléptetése
  • adatszolgáltatások, jelentések készítése
  • kapcsolattartás hatóságokkal
  • főkönyvi feladás elkészítése
  • munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás bér- és munkaügyi kérdésekben

Előnyt jelent:

  • LOGA bérszámfejtő program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Teljes munkaidő, határozott idejű szerződés

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés, kihívások,
  • vidám, összetartó csapatot,
  • értékteremtő feladatokat és kihívásokat egy sikeres és növekvő vállalatnál,
  • stabil vállalati és szakmai hátteret,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást (próbaidőt követően).

Munkavégzés helye:

Irodaházunk nagyon kellemes környezetben, kertvárosi övezetben, Budaörsön található, a bevásárlóközpontok közelében, mely buszos tömegközlekedéssel a Kelenföldi pályaudvarról 15 perc alatt megközelíthető.

Szükséges tapasztalat:

  • szakirányú végzettség
  • minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • felhasználói szintű Ms Office ismeret
  • önálló és precíz munkavégzés

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

2040 Budaörs, Szabadság út 301.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: Veolia Energia Magyarország Zrt.