Miskolc a te helyed

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját.

Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Áruházi HR munkatárs

pozícióba.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Munkaviszony létesítésének és megszüntetésének ügyintézése és a személyügyi anyagok folyamatos karbantartása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó előkészítő tevékenység
  • Juttatások és Cafeteria rendszer teljes adminisztrációja
  • Munkaidő menedzsment
  • Toborzás – kiválasztás folyamatában aktív részvétel (adatbázis kezelés, interjúk szervezése és megtartása)
  • Jogszabályok, belső utasítások és szabályzatok követése és betartatása az áruház igazgató támogatásával
  • Folyamatos adtaszolgáltatás a központi HR és társosztályok részére (munkaügy, bér, tb, képzés)
  • Kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző cégekkel, üzemorvossal, helyi hatóságokkal, Munkaügyi Központtal

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • 1-2 év szakmai tapasztalatod van
  • Széles körű a munkajogi tudásod és ismered a bérszámfejtéshez kötődő jogszabályokat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook)
  • Logikus a gondolkodásmódod és rendszerben gondolkodsz
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség jellemez
  • Nyitott, közvetlen a személyiséged, jó a kommunikációs készséged
  • Nyitott vagy a tanulásra, új készségek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • SAP HR ügyviteli program ismerete
  • Nexon Time (BBR) program ismerete
  • TB ügyintéző vizsga

 Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Bérként is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj be az áruházba és élj a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségekkel!

Munkavégzés helye:
METRO Kelet-Pest (M3)
1152 Budapest, Városkapu utca 9.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatold szakmai önéletrajzod magyar nyelven!

Cégnév: METRO Kereskedelmi Kft.